Taláre – prokurátorské, advokátske, sudcovské sa objednávajú na mieru a sú jedinečné pre každého zákazníka.

Obliekania študentov do talárov

Či už promujete ako učiteľ, architekt, právnik, či lekár, vašu promóciu si chcete predovšetkým vychutnať. Je to veľká a neopakovateľná udalosť nielen pre Vás, ale aj pre vašich blízkych, ktorí vás v štúdiu podporovali. Nervózne vykračujúci študenti v talároch, dojatí rodičia, blýskanie fotoaparátov zo všetkých strán, tí z vás, ktorí chcete promovať naozaj štýlovo, mali by ste uvažovať o voľbe slávnostného taláru. Tradícia obliekania študenta do talára je hlavne na vysokých školách, ale v poslednom čase sa buduje tradícia na aj na stredných školách.

 

Naša ponuka pre talár študenta

Keď si kúpite talár celý ročník, dáte vašej promócii, nádych skutočnej slávnostnej chvíli. Navyše, budete mať krásne spomienky v podobe fotografií vás a vašich spolužiakov. Talár študentom navrhujeme podľa vami schválených návrhov, z vami vybraných materiálov, podľa vašich individuálnych mier na konkrétnych užívateľoch, ktoré vieme zabezpečiť v priestoroch školy.

Zvyk zo starodávnych čias dostáť univerzitný diplom v slávnostnom talári už okúsili mnohí vyskúšajte to aj vy.

Dodacie lehoty sú 3-5 týždňov.

 

Ak Vám škola neumožňuje promovať v talároch, užijte si spoločné fotografovanie so spolužiakmi a rodinou po slávnostnom obrade.

Pre viac informácií

Zavolať

Náhradne plnenie

Viac informácií...

Nezáväzná kalkulácia pre objednávku talára

Vyžiadajte si nezáväznú kalkuláciu na ušitie talára. Odpovedáme max. do 24 hodín. Dodacia doba talára je už od 2 pracovných dní.